ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 10312680
nr 1031 2680
Örhängen
7 par, silver, 1950-tal
måndag 18 april 2016
kl 19:00:15
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.